O mnie

Kim jestem sekcja główna

Nazywam się Lidia Łodzińska – Szafrańska i od 17 lat jestem niezależnym ekspertem ds. kosmetologii i medycyny estetycznej oraz beauty trenerem.

Od 11 lat wykonuję najbardziej zaawansowane i skuteczne zabiegi estetyczne. By dać Twojej skórze najlepsze rozwiązania pracuję tylko na sprawdzonych, certyfikowanych i najwyższej jakości produktach.
Kim jestem sekcja o tytule O mnie
O mnie
Wykonałam ponad 10 000 zabiegów. Uczestniczyłam w ponad 250 szkoleniach i konferencjach branżowych z innowacyjnych procedur zabiegowych, medycyny estetycznej i nowoczesnych technologii.
Przeprowadziłam ponad 800 warsztatów edukacyjnych i przeszkoliłam ponad 25 000 farmaceutów, lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów, blogerów urodowych i ambasadorów wiedzy drogerii Super Pharm, Hebe czy Rossmann w całej Polsce.
Na co dzień współpracuję z producentami kosmetyków i klinikami urody w całej Polsce. Projektuję i prowadzę wykłady, warsztaty, szkolenia i konferencje. Jestem autorką wielu artykułów poradnikowych i merytorycznych w profesjonalnych czasopismach branżowych tj. „Newsweek Zdrowie”, „Wiadomości kosmetyczne” czy „Kosmetyka i kosmetologia”.
To cała ja. Miło mi cię poznać.
Kim jestem sekcja o tytule Moje podejście
Moje podejście

W zasadzie to Twoja sprawa ile masz lat,

ale moja głowa w tym na ile będziesz wyglądać.

Kim jestem sekcja o tytule Piszę i edukuję
Edukacja

Piszę i edukuję

Jestem autorką wielu materiałów edukacyjnych, artykułów, filmów. Od 11 lat wykonuję najbardziej zaawansowane i skuteczne zabiegi estetyczne.
By dać Twojej skórze najlepsze rozwiązania pracuję tylko na sprawdzonych, certyfikowanych i najwyższej jakości produktach. Na bieżąco śledzę aktualne badania, trendy i stan wiedzy w medycynie, kosmetologii czy dietetyce.
Poznajmy się