Poznajmy się

Poznajmy się blog main image
Zawsze wierzyłam w to, że można wyglądać naturalnie, promiennie i młodo łącząc zdrowy styl życia z poczuciem humoru i odpowiednio dbając o skórę.
Skóra jest naszym pierwszym kontaktem ze światem i naszą wizytówką. Ma wpływ na to jak postrzegamy siebie, na nasze samopoczucie… Dlatego jej dobry i zadbany wygląd to gwarancja uśmiechu i samozadowolenia.  
Budując skuteczne plany pielęgnacji nigdy nie lubiłam gotowych schematów, bo miałam poczucie, że ograniczają. Poznawałam więc metody, by nabyć niezbędną wiedzę. A potem znaleźć swój sposób. 
Próbowałam, testowałam i nie raz się sparzyłam. Ale teraz, po latach doświadczeń mogę śmiało powiedzieć, że znalazłam…
my way clinic  to mój autorski projekt pracy ze skórą. Zawsze indywidualny, zawsze szyty na miarę i zawsze wielowymiarowy. Bez żadnych kompromisów i gotowych schematów. Bo nie ma jednego rozwiązania dobrego dla wszystkich. W końcu Ty i Twoja skóra to duet wyjątkowy.

I wiesz co? W zasadzie to Twoja sprawa ile masz lat, ale moja głowa w tym na ile będziesz wyglądać ☺

Poznajmy się blog content image
Nazywam się Lidia Łodzińska – Szafrańska i od 16 lat jestem niezależnym ekspertem ds. kosmetologii i medycyny estetycznej oraz beauty trenerem. Pomoc innym w dbaniu o skórę i dobre samopoczucie to bezdyskusyjnie (obok podróży po świecie i jedzenia) moja największa pasja.
Ciekawość ludzi i świata pozwala mi ciągle poznawać nowe punkty widzenia i zauważać indywidualne potrzeby. Niezależność daje poczucie nieograniczonych możliwości, a bezkompromisowość pracę tylko w najwyższych standardach.
Dzięki temu mogę działać celowo i dokładnie tak, jak jest to potrzebne – poznaję Ciebie i Twoją skórę i to do Was dobieram odpowiednio dopasowane, skuteczne i sensowne działanie. Z głową i w punkt.
Od 11 lat wykonuję najbardziej zaawansowane i skuteczne zabiegi estetyczne. By dać Twojej skórze najlepsze rozwiązania pracuję tylko na sprawdzonych, certyfikowanych i najwyższej jakości produktach. Na bieżąco śledzę aktualne badania, trendy i stan wiedzy w medycynie, kosmetologii czy dietetyce, bo każdy z tych obszarów ma ogromny wpływ na nasz wygląd i samopoczucie.
Uczestniczyłam w ponad 250 szkoleniach i konferencjach branżowych z innowacyjnych procedur zabiegowych, medycyny estetycznej i nowoczesnych technologii. Przeprowadziłam ponad 800 warsztatów edukacyjnych i przeszkoliłam prawie 25 000 farmaceutów, lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów, blogerów urodowych i ambasadorów wiedzy drogerii Super Pharm, Hebe czy Rossmann w całej Polsce.
Na co dzień współpracuję z producentami kosmetyków i klinikami urody w całej Polsce. Projektuję i prowadzę wykłady, warsztaty, szkolenia i konferencje. Jestem autorką wielu artykułów poradnikowych i merytorycznych w profesjonalnych czasopismach branżowych tj. „Newsweek Zdrowie”, „Wiadomości kosmetyczne” czy „Kosmetyka i kosmetologia”.
To cała ja. 
Miło mi cię poznać.