Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Blog post - jak przygotowac sie do zabiegu?
By pierwsza wizyta w mywayclinic była perfekcyjna, wystarczy kilka kroków tuż przed. 
W końcu tu Ty mówisz jaki masz problem, a ja dostarczam najlepsze rozwiązania. 
Jednak by były wycelowane w punkt, całkowicie bezpieczne i maksymalnie efektywne daj sobie kilka minut na zastanowienie. Przecież robisz to dla siebie.

Stań przed lustrem

Spójrz i zastanów się co widzisz i co ci przeszkadza. 
Przebarwienia, kurze łapki, a może krzywe usta? A może wyglądasz świetnie i chcesz działać prewencyjnie, by kondycja skóry jak najdłużej była dobra? I w jednym i w drugim przypadku warto się sobie przyjrzeć. Bo kto jak nie ty wiesz, co ci się w tobie podoba, a co chciałabyś / chciałbyś poprawić.  Mi możesz śmiało powiedzieć. Wszystko zawsze zostaje między nami. Tobą, mną i skórą.

Zajrzyj do kosmetyczki

Zobacz co masz i co na co dzień używasz.
To bardzo ważne, po jakie kosmetyki i w jakiej kolejności sięgasz każdego dnia. Nie myśl teraz o tym czy pielęgnujesz skórę prawidłowo i czy popełniasz jakieś błędy. Przecież wiem, że wszystko robisz by było lepiej. Ja spojrzę na to tylko po to by zweryfikować czy jakiś kosmetyk nie osłabi lub uniemożliwi wykonanie któregoś z zabiegów. Tak byś ty nie musiała/musiał się o to martwić. Dla ułatwienia zrób listę lub zdjęcie, a dla mnie wszystko wtedy będzie jasne.

Zajrzyj do apteczki

Zapisz co i w jakich dawkach zażywasz.
Tak jak z kosmetykami, tym bardziej z lekami, niektóre zabiegi mogą wchodzić w niepożądane reakcje. Dlatego koniecznie zapisz co i w jakich ilościach zażywasz. Czasem nawet zwykłe suplementy mają ogromne znaczenie i mogą pokrzyżować nam plany. Zrób to dla swojego bezpieczeństwa. Przecież nie warto ryzykować.

Zajrzyj do kalendarza

Sprawdź daty wakacji i ważnych imprez oraz wszystkich wcześniejszych zabiegów.
Są takie zabiegi, po których odstępy czasowe muszą być bezwzględnie zachowane. Dlatego zapisz kiedy i co było u ciebie robione, a jeśli wiesz lub masz możliwość sprawdzić jakim preparatem/urządzeniem to perfecto. 
Pamiętaj, że niektóre z zabiegów przynoszą spektakularne efekty, ale potrzeba czasu by zdążyły zadziałać. W dodatku bezpośrednio po nich nie wygląda się zbyt „twarzowo”, więc planowane dzień przed wyjazdem lub wydarzeniem będą bardziej koszmarem niż urodowym odkryciem. Dlatego, może dla niektórych to śmieszne, ale w zabiegach nawet pora roku, terminarz wyjazdowy czy imprezowy ma znaczenie.

Sięgnij po telefon

Zadzwoń i umów się na konsultację 513599957
Nie masz czasu się przygotować? Nie szkodzi. I tak o wszystko zapytam w trakcie pierwszej wizyty, więc nie masz nic do stracenia. Porozmawiamy i omówimy wszystkie możliwości i strategie działania, by dać Ci to czego potrzebujecie Ty i Twoja skóra. W końcu tworzycie duet wyjątkowy. 
Znasz już moje podejście?

W zasadzie to Twoja sprawa ile masz lat, ale moja głowa w tym na ile będziesz wyglądać ☺